Vi som jobbar på RA Elteknik

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på RA Elteknik.

Per-Olof Engman

Inköpschef

021-4704214

per-olof.engman@ragruppen.se

Hans Häljesgård

Tf. Ekonomichef

021-4704238

hans.haljesgard@ragruppen.se

Eva Adermark

HR Manager

021-4704220

eva.adermark@ragruppen.se

Maria Vlachos

Verksamhetsutveckling

021-4704215

maria.vlachos@ragruppen.se

Ulrika Möller

Redovisningsansvarig

021-4714257

ulrika.moller@ragruppen.se

Jessica Mogren

Kundreskontraansvarig

021-4714253

jessica.mogren@ragruppen.se

Isabelle Lennqvist

VD-koordinator

021-4704227

isabelle.lennqvist@ragruppen.se

Peter Rolandsson

Flödeschef Entreprenad

021-4714251

peter.rolandsson@ragruppen.se

Per-Olof Engman

Tf. Flödeschef Service

021-4704214

per-olof.engman@ragruppen.se

Martin Gestrin

Flödeschef Nat.entreprenad

021-4704217

martin.gestrin@ragruppen.se

Klas Gidlöv

Kalkyl och inköp

021-4704223

klas.gidlov@ragruppen.se

Jonas Ahlquist

Fastighet, lager och fordon

021-4704234

jonas.ahlquist@ragruppen.se

Joakim Pettersson

Projektledare, el och styr

021-4704249

joakim.pettersson@ragruppen.se

Jonas Åstrand

Projektledare, el

021-4704240

jonas.astrand@ragruppen.se

Mikael Testoni

Projektledare, el

021-4714252

mikael.testoni@ragruppen.se

Daniel Fernström

Lön och ekonomi

021-4704212

daniel.fernstrom@ragruppen.se

Maria Norlén

Leverantörsreskontra

0224-675504

maria.norlen@ragruppen.se

Anders Karsö

Serviceelektriker

Andreas Nilsson

Serviceelektriker

Christian Westersund

Serviceelektriker

Thomas Urbán

Serviceelektriker

Tommy Nyström

Serviceelektriker

Crister Hjalmarsson

Serviceelektriker

Robin Lundholm

Serviceelektriker

Mikael Hjort

Serviceelektriker

Marcus Pettersson

Nationellentreprenad

Carl Bertilsson

Nationellentreprenad

Jonas Thomsén

Nationellentreprenad

Emil Lindeborg

Nationellentreprenad

Subhi Isaac

Nationellentreprenad

Elias Lindeborg

Nationellentreprenad

Robert Umerkajeff

Nationellentreprenad

Nael Kiblawi

Nationellentreprenad

Robert Lööw

Nationellentreprenad

Toni Alesson

Nationellentreprenad

Jacob Lennartsson

Nationellentreprenad, lärling

Johanna Wigardt

Entreprenad

Marcus Johnsson

Entreprenad

Karoliina Virta

Entreprenad

Fredrik Persson

Entreprenad

Haval Saleh

Entreprenad, lärling