Vi som jobbar på RA Elteknik

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar på RA Elteknik.

Malin Barkskog

Ekonomichef

021-4704238

malin.barkskog@ragruppen.se

Per-Olof Engman

Inköpschef

021-4704214

per-olof.engman@ragruppen.se

Eva Adermark

HR Manager

021-4704220

eva.adermark@ragruppen.se

Maria Vlachos

Verksamhetsutveckling

021-4704215

maria.vlachos@ragruppen.se

Isabelle Lennqvist

VD-koordinator

021-4704227

isabelle.lennqvist@ragruppen.se

Peter Rolandsson

Flödeschef Entreprenad

021-4714251

peter.rolandsson@ragruppen.se

Martin Gestrin

Flödeschef Nat.entreprenad

021-4704217

martin.gestrin@ragruppen.se

Mikael Testoni

Flödeschef Service

021-4714252

mikael.testoni@ragruppen.se

Klas Gidlöv

Kalkyl och inköp

021-4704223

klas.gidlov@ragruppen.se

Jonas Ahlquist

Fastighet, lager och fordon

021-4704234

jonas.ahlquist@ragruppen.se

Joakim Pettersson

Projektledare, el och styr

021-4704249

joakim.pettersson@ragruppen.se

Robert Lindström

Projektledare, el

021-4704242

robert.lindstrom@ragruppen.se

Jonas Åstrand

Projektledare, el

021-4704240

jonas.astrand@ragruppen.se

Jessica Mogren

Kundreskontra

021-4714253

jessica.mogren@ragruppen.se

Marianne Peltomaa

Redovisning och lön

021-4714257

marianne.peltomaa@ragruppen.se

Maria Norlén

Leverantörsreskontra

0224-675504

maria.norlen@ragruppen.se

Daniel Fernström

Ekonomi

021-4704212

daniel.fernstrom@ragruppen.se

Anders Karsö

Serviceelektriker

Andreas Nilsson

Serviceelektriker

Christian Westersund

Serviceelektriker

Thomas Urbán

Serviceelektriker

Tommy Nyström

Serviceelektriker

Ulf Eklund

Serviceelektriker

Crister Hjalmarsson

Serviceelektriker

Robin Lundholm

Serviceelektriker

Marcus Pettersson

Nationellentreprenad

Carl Bertilsson

Nationellentreprenad

Jonas Thomsén

Nationellentreprenad

Emil Lindeborg

Nationellentreprenad

Subhi Isaac

Nationellentreprenad

Robert Umerkajeff

Nationellentreprenad

Nael Kiblawi

Nationellentreprenad

Robert Lööw

Nationellentreprenad

Toni Alesson

Nationellentreprenad

Elias Lindeborg

Nationellentreprenad, lärling

Armen Siferian

Nationellentrepr., lärling

Jacob Lennartsson

Nationellentreprenad, lärling

Johanna Wigardt

Entreprenad

Marcus Johnsson

Entreprenad

Karoliina Virta

Entreprenad

Haval Saleh

Entreprenad, lärling